Уряд Італії підтримає компанії, що розвивають співробітництво з бізнесом Росії, - Конте

Уряд Італії підтримає компанії, що розвивають співробітництво з бізнесом Росії, — Конте Володимир Путін і Джузеппе Конте. Фото: frontnews.eu

Про це заявив прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте на спільній з президентом Росії Володимиром Путіним зустрічі в Кремлі з керівниками італійських підприємств, пише ТАСС. Об этом сообщает holosua.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ми, як уряд, маємо намір підтримувати ті компанії, які хочуть працювати в РФ. Ми готові брати участь в нових проектах розвитку нашої співпраці", — сказав Конте.

"Ми працюємо з новими можливостями, хочемо розвивати менш торовані напрямки — від інфраструктури та медицини до нових технологій", — додав італійський прем’єр.

Читайте також: Порошенко хоче показати італійському міністру Сальвіні "пекло", викликане Путіним на Донбасі

Конте зазначив, що "навіть в складний політичний і економічний момент жодна з італійських компаній не захотіла покинути Росію". "Ми просто "зобов’язані", кажу в лапках, нарощувати наші відносини", — заявив він.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте запропонував переглянути санкції проти Росії.

Також Конте погодився з американським президентом Дональдом Трампом, що Росію слід повернути до зустрічей у форматі G8.

Окрім того Італія запропонує Європейському союзу відновити фінансування малого і середнього приватного бізнесу в Росії на зустрічі лідерів ЄС у Брюсселі цього тижня.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/uryad_italii_pidtrymaie_kompanii_shcho_rozvyvayut_spivrobitnytstvo_z_biznesom_rosii__konte_269798.html”

ТОП новости

Вход