Друга поспіль поразка Мей: парламент Британії вимагає розкрити запасний план щодо виходу з ЄС

Друга поспіль поразка Мей: парламент Британії вимагає розкрити запасний план щодо виходу з ЄС Об этом сообщает bt-women.in.ua со ссылкой на СМИ.

, ’

Палата громад парламенту Великої Британії проголосували за те, щоб прем’єр міністр протягом трьох днів розкрила свій запасний план щодо виходу з ЄС

Про це повідомляє видання Sky News.

За це рішення проголосували 308 депутатів, проти - 297. У виданні зазначають, що це вже друга поразка уряду Мей у парламенті.

Вчора парламент схвалив поправку до законопроекту, яка обмежує повноваження уряду у податковій сфері у випадку виходу Британії з ЄС без угоди.

Результати цих голосувань свідчать, що більшість у Палаті громад налаштовані проти виходу з ЄС без угоди напередодні ключового голосування у британському парламенті.

Прем’єр Британії раніше не виключала виходу без угоди, якщо документ відхилять депутати.

Парламент Великої Британії 15 січня проведе голосування щодо угоди з ЄС про Brexit, про яку з Брюсселем домовилася Тереза Мей.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Druga_pospil_porazka_Mei_parlament_Britanii_vimagae_rozkriti_zapasnii_plan_shchodo_vihodu_z_YeS_353996.html”

ТОП новости

Вход