Табло в київському метро показуватимуть час до прибуття наступного потяга – рішення Київради

Фото: КП «Київський метрополітен» Об этом сообщает bara-bu.in.ua со ссылкой на СМИ.Сьогодні, 7 лютого, на засіданні Київради депутати прийняли рішення «Про встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотнього відліку часу до прибуття потягу». Це рішення подали на розгляд Київради у серпні 2018 року.

Як пише прес-служба Київради, таким чином громадяни зможуть бачити достовірний час очікування потяга, а не кількість хвилин з часу відправлення попереднього. Така система є загальноприйнятою у всіх країнах світу, де є метрополітен, стверджують у Київраді.

«Київська громада неодноразово звертала увагу влади на необхідність запровадження відповідного сервісу з інформування пасажирів метрополітену про очікуваний час прибуття потягу. Так, у 2015 році була зареєстрована відповідна електронна петиція, яка зібрала понад 10 тисяч голосів. Однак її було відхилено з мотивів відсутності належного фінансування», – зазначив співавтор рішення, депутат Київради Святослав Кутняк, повідомляє прес-служба.

Депутати підготували проект рішення для виконання вимог петиції, яка у 2015 році набрала необхідну кількість голосів. У травні 2016 року мер Києва відмовив киянам, посилаючись на брак фінансових ресурсів і те, що це питання не є першочерговим.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації вказаної ініціативи, буде визначений після розробки проектно-кошторисної документації зі встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття потягу. Зазначимо, що раніше харківське підприємство погоджувалося замінити табло на нові за 140 млн грн, київське – за 11 млн₴

Рішення підтримали 73 депутати Київради.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/02/07/tablo-v-kiyivskomu-metro-pokazuvatimut-chas-do-pributtya-nastupnogo-potyaga-rishennya-kiyivradi/”

ТОП новости

Вход