Практика позитивна. У Рівному знову робитимуть щеплення у суботу (ГРАФІК РОБОТИ)

Крім того, щоденно, з понеділка по п’ятницю, рівняни мають можливість провести щеплення з 8:00 до 16:00 години, а окремі кабінети щеплень працюють і до 20:00 год. Об этом сообщает vokrugmira.in.ua со ссылкой на СМИ.

Аби зробити щеплення проти кору, жителям м. Рівного необхідно звернутись до лікаря, з яким уклали декларацію, або в центр ПМСД на території проживання (якщо ще не визначились із лікарем) для попереднього огляду та направлення на вакцинацію.


Нині в закладах охорони здоров’я Рівного достатньо вакцини КПК, виробником якої є Бельгія. Вакцинація проти кору для дітей (0-17 років включно), для дорослих осіб із групи ризику (студенти, медики, викладачі, військові) та для тих, хто перебував у контакті із хворими на кір, є безкоштовною.За 2018 рік серед рівнян зареєстровано 762 випадки захворювання на кір, та вже за січень 2019 року діагноз "Кір" діагностовано у 303 мешканців Рівного.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/praktyka_pozytyvna_u_rivnomu_znovu_robytymut_shcheplennya_u_subotu_grafik_roboty_233773.html”

ТОП новости

Вход