Державні випробування пройшов новітній український бронеавтомобіль

Під час випробувань спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки тестували машину у подоланні броду, болотистої місцевості, зимового бездоріжжя, десантування через верх та інших завдань.

Об этом сообщает epizod.in.ua со ссылкой на СМИ.

Новітній український бронеавтомобіль Козак-2М1 пройшов державні випробування, передають Патріоти України з посиланням на Армія Inform.

У машині встановлена повністю незалежна підвіска, яка дозволила підвищити корисне навантаження та плавність ходу. Є можливість блокування всіх коліс. Машина досить прохідна, випробування прохідності відбувалися у місцях для руху суто гусеничної техніки, розповів старший науковий співробітник ДНДІ ВС ОВТ Сергій Кузін.

Загалом машина без суттєвих поломок, наїздила 15 тисяч кілометрів. Також була випробувана робота озброєння, що встановлюється на дах автомобіля у спеціальній турелі. Після серії стрільб внесено конструктивні зміни в станок для кулемета НСВ калібру 12,7 мм.

Як розповіли чернігівські науковці, ця модифікація має ще низку переваг над попередніми бронеавтомобілями Козак. Наприклад, до понад 1000 км збільшено запас ходу, а також з 1 м до 120 см глибину подолання броду.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/derzhavni-vyprobuvannia-proishov-novitnii-ukrainskyi-broneavtomobil-286326.html”

ТОП новости

Вход